ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ УНІВЕРСИТЕТУ

20 грудня 2021 року під головуванням в.о. ректора Університету Руслана Тихонченка та проректора з науково-педагогічної роботи та євроінтеграції Валерія Михайлова було проведено чергове засідання ректорату. За порядком денним було розглянуто наступні питання. Валерій Михайлов доповів про підготовку до проведення акредитації освітніх програм у 2022 році, відзначив існуючий стан щодо проведення акредитацій та перші результати у 2021-2022 навчальному році. Основними завданнями для вирішення в найближчий час визначно активізацію роботи по проходженню акредитацій за графіком (ІІ семестр 2021-2022 навчального року), узгодження термінів подання відомостей самоаналізу, комунікація з відділом ліцензування та акредитації Університету відповідальних осіб (гарантів та деканів), а також опрацювання  можливостей подання заявок наступний навчальний рік. Валерій Михайлов звернув увагу на необхідності консультування центром якості за всіма напрямами (в тому числі при проходженні акредитації, відкритті нових освітніх програм тощо). Про результати діяльності інституту післядипломної та бізнес-освіти доповіла директор інституту післядипломної та бізнес-освіти Олена Лушнікова. Було надано інформацію щодо ліцензійних можливостей за видами послуг, контингент здобувачів по інституту, представлено результати опрацювання навчальних програм та навантаження кожного напряму у співпраці з кафедрами, які задіяні на курсах, результати фінансової діяльності інституту. Запропоновано в якості оптимізації діяльності інституту та посилення педагогічної складової освітнього процесу проводити семінари «Педагогіка та психологія вищої школи». Роботу інституту післядипломної та бізнес-освіти визнано задовільною. Про організацію підготовки звіту Університету за результатами наукової роботи у 2021 році т.в.о. проректора з наукової роботи Олексій  Богомолов доповів про сформовані та надані по всім структурам інструкції щодо звітування, термінів, форм звітів та ін., наголосив на своєчасному наданні звітів, їх якісного наповнення, а також на можливостях подання та уточнення інформації та додаткових запитів в найближчий час до подання загального звіту до Міністерства освіти і науки України. Також було розглянуто питання про кадрові зміни у зв’язку з ліквідацією інституту заочного навчання та перерозподілом співробітників, оголошено наказ про утворення кадрової комісії.

Особливу увагу на засіданні в.о. ректора Руслан Тихонченко звернув  на питаннях скорочення заборгованості, розрахунків студентів за навчання та проживання у гуртожитках в розрізі факультетів, перспектив наповнення спецфонду. Проблеми опалення вирішуються, окремі питання залишаються по будівлях, які територіально знаходяться на базі ХНАУ і які виникли через порушення по раніше укладеним договорам. На сьогодні, мінімально можливий рівень опалення приміщень буде забезпечено, про що відзначено у результатах роботи проведеної комісії. Загалом, роботу структурних підрозділів університету визнано задовільною.