ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

25 листопада 2021 року відбулось чергове засідання вченої ради Державного біотехнологічного університету. Під час засідання за порядком денним були обговорені питання щодо підсумків випуску здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії, щодо результатів та перспектив господарської діяльності Університету, щодо встановлення ліміту стипендіатів по результатах семестрового контролю, а також щодо підведення підсумків конкурсу на розробку символіки Державного біотехнологічного університету. Крім того було приділено увагу додатковим питанням, зокрема, щодо затвердження положень про юридичну клініку, положень про систему внутрішнього забезпечення якості освіти та положень з питань організації виборів ректора Університету. Вченою радою підтримано пропозиції звернення до Міністерства освіти і науки України щодо клопотання перед Кабінетом Міністрів України про надання статусу національного надбання колекції монолітів грунтів музею генезису та географії грунтів ДБТУ, висунення кандидатур завідувача кафедри грунтознавства Дегтярьова В.В., доктора сільськогосподарських наук, професора, та завідувача кафедри економіки та бізнесу Гросул В.А., доктора економічних наук, професора, щодо представлення до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України», а також пропозиції щодо кандидатур науково-педагогічних працівників Університету до нагородження відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України. Крім того в ході засідання членами вченої ради опрацьовані інші робочі питання, підтримані інші пропозиції, які вносились за пунктом порядку денного «Різне» та підтримані запропоновані зміни до організаційної структури управління Державного біотехнологічного університету.