ВІДБУЛИСЯ ЩОРІЧНІ ГРУДНЕВІ РУДЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

«…Його місце належить бачити серед економічних геніїв світу»: Микола Руденко про Сергія Подолинського – саме під таким гаслом 16 грудня 2021 року відбулися щорічні грудневі Руденківські читання, які об`єднали провідних науковців України у галузі економічної теорії, обліку, філології та представників Наукового товариства імені Сергія Подолинського на чолі з професором Національної академії статистики, обліку та аудиту Володимиром Олександровичем Шевчуком.

Під час читань професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування Державного біотехнологічного університету Станіслав ВАСИЛІШИН презентувати доповідь «КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЯ “ЛЮДИНА – ПРИРОДА-ҐРУНТ” КРІЗЬ ПРИЗМУ ВЧЕНЬ С. ПОДОЛИНСЬКОГО ТА В.В. ДОКУЧАЄВА». Вчений зробив спробу встановити витоки розуміння вирішальної ролі ґрунтових ресурсів та природи загалом у становленні ноосферології та екомології, започаткованої титанами наукової думки зі світовим ім`ям – В. Докучаєвим, В. Вернадським та С. Подолинським.

Щиро дякуємо співорганізаторам читань – кафедрі економічної теорії ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»; Науковій бібліотеці імені М. В. Довнар-Запольського ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»; Науковому товариству імені Сергія Подолинського; ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» за запрошення та можливість зустрічі з колегами онлайн!

Кафедра обліку, аудиту та оподаткування