Вітаємо!

Колектив факультету переробних і харчових виробництв та кафедра технології м’яса щиро вітають доцента кафедри Онищенка В’ячеслава Миколайовича із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему: “Наукове обґрунтування технологій склеєних кишкових оболонок та смажених ковбас з їх використанням” за спеціальністю 05.18.16 – технологія харчової продукції (науковий консультант д.т.н., проф. Михайлов В.М.). Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.088.01 Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Пишаємось та бажаємо В’ячеславу Миколайовичу енергії і натхнення в майбутніх наукових пошуках, нових перемог і досягнень, міцного здоров’я!