Вітаємо з присвоєнням вченого звання!

Відповідно до наказу МОН України від 06.06.2022 р. №530 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу МОН України від 7 квітня 2022 року №320» присвоєно вчене звання:

професора кафедри глобальної економіки – Кучер Лесі Юріївні

доцента кафедри лісових культур і меліорацій – Білій Юлії Миколаївні

доцента кафедри ґрунтознавства – Дегтярьову Юрію Васильовичу

доцента кафедри ґрунтознавства – Казюті Аллі Олексіївні

доцента кафедри генетики, селекції та насінництва – Михайленко Вікторії Олександрівні

доцента кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи – Соколовій Євгенії Борисівні

доцента кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування – Харчевніковій Лілії Сергіївні

Адміністрація та науково-педагогічний колектив університету щиро радіють і вітають здобувачів із вагомим здобутком, який став визнанням наукових досягнень та активної педагогічної діяльності!

Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення та підкорення нових вершин!