Вітаю всю нашу університетську спільноту з річницею заснування Державного біотехнологічного університету!

Разом із вами ми обрали шлях розвитку і розбудови нашого університету і не зупиняємося у цьому поступі ні на мить, навіть в складних умовах війни.

Висловлюю слова вдячності кожному з вас за щоденну самовіддану працю, професіоналізм, за ваші талант й уміння окрім знань, віддавати нашій молоді ще й частину свого серця, адже викладання – це мистецтво віддавати.

Ми всі докладаємо максимум зусиль, щоб не просто втримати на високому рівні здобутки університету, а розвинути їх, виходячи з викликів сьогодення. Це і є наш освітянський фронт, це і є наш внесок у Перемогу України.

Переконаний, тільки об’єднавши наші спільні зусилля, ми подолаємо всі перепони та покажемо високі результати діяльності нашого університету – і це буде одна з найсильніших сторінок історії Державного біотехнологічного університету.

Бажаю нам перемог на всіх фронтах – освітніх, наукових, особистих!

З повагою,
Андрій Кудряшов