Волонтерська діяльність наших співробітників та здобувачів вищої освіти

Не перестаємо захоплюватися і бути вдячними за гідні вчинки співробітників і здобувачів вищої освіти нашого Університету – за дії, які додають впевненості нашим захисникам, що їх підтримують і в них всіляко вірять!

За ініциативи декана факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Пенкіної Наталії Михайлівни здобувачі вищої освіти неодноразово долучалися до волонтерської діяльності, підтримували наших захисників: робили маскувальні сітки, пригощали наших героїв власноруч виготовленими смаколиками з патріотичною символикою, створювали затишну психологічну атмосферу для бійців, що знаходяться на лікуванні та реабілітації!

Такі вчинки ще раз підтверджують, що ми сильна та непереможна нація, оскільки ми разом ідемо до нашої Перемоги!

Дякуємо нашим співробітникам університету за проявлену чітку громадську позицію, патріотизм та вираження людських цінностей, пишаємося вами!