ВИЇЗНА ЛЕКЦІЯ ЗІ СТЕЙХОЛДЕРАМИ

22 листопада  2021 року здобувачі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування разом з викладачами кафедри відвідали Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Харківлісозахист».

Начальник відділу нагляду та прогнозу Кучерявенко Т.В. та завідувач біологічної лабораторії захисту лісу Назаренко О.І. ознайомили здобувачів із особливостями діяльності провідної науково-виробничої установи, що займається комплексними науковими розробками з питань лісозахисту, експертизи лісових ресурсів, проведення лабораторного фітоаналізу тощо.

Здобувачі разом з викладачами висловлюють вдячність директору Батуркіну Д.О. та колективу підприємства за плідну співпрацю.