Виїзна робоча зустріч керівництва ДБТУ з колективами факультетів

Відбулася виїзна робоча зустріч керівництва ДБТУ з колективами ряду факультетів.

Представники факультету агрономії та захисту рослин і ННВЦ «Дослідне поле Докучаєвське» детально ознайомили з проведенням і результатами наукових досліджень на об’єктах.

Колектив факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування висвітлив наочно основні напрацювання щодо облаштування «перлини» Харківщини – дендропарку ім. В.В. Докучаєва.

Спільнота факультету мехатроніки та інжинірингу здійснили ряд заходів і поділилася задумами щодо підготовки матеріально-технічної бази до нового навчального року.

Дякуємо колективам за активну участь у відновленні та розвитку структурних підрозділів Державного біотехнологічного університету.