ВИЇЗНЕ  ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «АГРОТЕХНІКА ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА»

15 листопада 2021 року здобувачі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування разом з викладачами кафедри відвідали приватний розсадник по вирощуванню декоративних рослин «Екобудпарк». Керівник підприємства, Одинцов Олександр Валентинович, колишній випускник факультету лісового господарства, провів відкриту лекцію про догляд за рослинами в осінній та зимовий періоди. Також студенти ознайомилися з асортиментом декоративних деревних та чагарникових порід, які вирощують на підприємстві, технікою, що полегшує роботи та економить час при створенні садово-паркових об’єктів.

Студенти та викладачі висловлюють вдячність співробітникам підприємства, керівництву факультетулісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування за сприяння проведення цікавої виїзної  лекції.