ВЗАЄМОДІЯ ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МЕХАТРОНІКИ ТА ІНЖИНІРИНГУ ІЗ КУРАТОРАМИ ТА СТАРОСТАМИ ГРУП

Не зважаючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася у зв’язку з поширенням COVID-19 (коронавірус) і необхідністю переходу Державного біотехнологічного університету на дистанційну форму навчання, співпраця між деканатом факультету мехатроніки та інжинірингу із кураторами та старостами груп не припинялась. Так, для плідної співпраці між деканатом та кураторами, а також між деканатом та старостами щодо питань, які виникають в процесі навчання, було створено групи в Viber. У чаті відбувається спілкування та обговорення навчальних питань, які цікавлять як деканат, так кураторів й старост груп. Завдяки чатам усі учасники процесу знаходяться на постійному зв’язку, що дозволяє оперативно реагувати на актуальні питання. Для більш детального та широко обговорення відбуваються відеозустрічі на платформі Google Meet. Так, 25 листопада 2021 року відбулася відеозустріч між очільником сектору з навчально-методичної роботи факультету мехатроніки та інжинірингу Марченка Михайла Валентиновича із старостами груп 133, 191 та 192 спеціальностей факультету. На зустрічі обговорено питання, пов’язані з навчальним процесом та зимовою сесією. Під час обговорення активну участь взяли всі учасники зустрічі.