Запрошуємо до участі у роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід»

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут «Кіберпорт» і факультет економічних відносин та фінансів Державного біотехнологічного університету запрошують вас узяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід», яка відбудеться 19 травня 2023 року в межах реалізації проєкту «Business development management: integrating the European experience» (№ 101048268) напряму Жан Моне програми Еразмус+.

До участі в роботі конференції запрошуються викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, докторанти, представники професійних громадських організацій та бізнесу.

Метою конференції є узагальнення та розповсюдження наукового досвіду з удосконалення механізмів забезпечення сталого розвитку національної економіки в умовах сучасних викликів і міжнародної практики вирішення існуючих соціо-еколого-економічних проблем.

Запрошення

Invitation