Засідання науково-технічної ради ННІ «Кіберпорт»

21 грудня 2023 року відбулось засідання науково-технічної ради ННІ «Кіберпорт».

Мета засідання: заслуховування остаточного звіту «Теоретичні та методологічні засади фінансово-кредитного забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектора» кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Науковий керівник – д.е.н., професор Анатолій Литвинов.

Проходження апробації результатів за цією темою передбачало:
– участь у 18 наукових та науково-практичних конференціях;
– отримання 3 авторських свідоцтв;
– впровадження результатів досліджень в освітній процес;
– розробку методичних рекомендацій з організації проведення досудової санації стійкості сільськогосподарського підприємства.

У засіданні науково-технічної ради взяли участь проректор із наукової роботи, д.т.н., професор Валерій Михайлов, представники науково-дослідної частини, завідувачі кафедр інституту та члени НТР.

На засіданні заслухано остаточний звіт кафедри фінансів, банківської справи та страхування з НДР, що виконувався на кафедрі в межах робочого часу викладачів. Відмічено високий науковий рівень виконання роботи. Усі поставленні завдання науково-дослідних робіт виконано у повному обсязі.