«ЗАВОЙОВУЄМО ДРУЗІВ!»

Під таким гаслом 24 листопада 2021 року в режимі онлайн пройшов день відкритих дверей у Вовчанському фаховому коледжі Державного біотехнологічного університету. Адже саме 24 листопада святкується День завоювання друзів, свято, започатковане у США на честь дня народження Дейла Карнегі, автора бестселера «Як здобувати друзів і впливати на людей».

З вітальним словом до абітурієнтів звернувся директор коледжу Щербак А. В. На заході були присутні гості – декан факультету мехатроніки та інжинірингу, кандидат технічних наук, доцент Бредихін Вадим Вікторович, а також доктор економічних наук, професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування Василішин Станіслав Ігорович, які розповіли про умови вступу до Університету після закінчення нашого університетського коледжу. Абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями організації освітнього процесу, соціально-побутовими умовами закладу освіти, з правилами прийому тощо. Зустріч проходила в дружній та невимушеній атмосфері.