ЗУСТРІЧ З ЧЕМПІОНОМ ТА НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПОРТИВНОГО ЖИТТЯ СТУДЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В рамках створення нових університетських молодіжних проєктів для подальшого розвитку студентської молоді Державного  біотехнологічного університету, голова вченої ради Андрій Одарченко та в.о. ректора Руслан Тихонченко зустрілися з представниками кафедри фізичного виховання та спорту Університету. Сьогодні спортивна сфера, як ніколи, є надзвичайно важливою. Спорт – це не лише вимога для студентів відвідати заняття в навчальному процесі, це можливість отримувати незвичні, але дуже необхідні в житті навички – вчитись формувати команду, вчитись важко працювати задля кращого результату та перемоги. Тому ці тези були особливо актуальні під час зустрічі з Семеном Новіковим, двократним чемпіоном світу з греко-римської боротьби, студентом нашого Університету.

Під час спілкування з професійним наставником спортсменів Державного біотехнологічного університету, Заслуженим тренером України Леонідом Гриньом також були обговорені основні напрями для забезпечення розвитку спорту, представлені результати та здобутки наших студентів-переможців, які є взірцевими прикладами для багатьох починаючих спортсменів, сформовані ідеї можливих спортивних заходів в Університеті.