Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 204 -Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

21.06 та 24.06 2024 року на  факультеті біотехнологій Державного біотехнологічного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 204 – “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”. На захисті були представлені роботи, що охоплюють широкий спектр досліджень у галузі виробництва та переробки продукції тваринництва. Студенти продемонстрували результати своїх досліджень, отримані знання та навички, необхідні для вирішення сучасних проблем аграрного сектору.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо подальших життєвих успіхів.