Участь представників кафедри ЕЕМ у IІ міжнародній науково-практичній конференції «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНЕРГЕТИЦІ І АВТОМАТИЦІ»

7 червня 2024 р на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України було проведено IІ міжнародну науково-практична конференція «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНЕРГЕТИЦІ І АВТОМАТИЦІ». Метою даної конференції було обговорення актуальних проблем, перспектив і шляхів розвитку “розумних” електричних мереж.
На конференції було 5 секцій:
1. Цифрова енергетика та системи з полігенерацією
2. Енергетична інформатика
3. Штучний інтелект та системи автоматизації
4. Управління енергоефективністю технологічних комплексів
5. Теплоенергетичні системи
У роботі конференції взяли участь представники кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту д.т.н., проф. Мірошник О.О. та аспірант кафедри Оксенич Р.В. Модераторами секції «Цифрова енергетика та системи з полігенерацією» були директор Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП д.т.н., проф. Каплун В.В., та завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту ДБТУ д.т.н., проф. Мірошник О.О.
Модератори секції висловлюють подяку усім учасникам конференції за цікаві доповіді та проведені наукові дослідження.