Участь завідувача кафедри ЕЕМ Мірошника О.О. у засіданні секцій науково-технічної ради МОН

30 серпня 2024 року завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник Олександр Олександрович взяв участь в установчому засіданні секцій науково-технічної ради МОН.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.08.2024 № 1139 затверджено Положення про Науково-технічну раду Міністерства освіти і науки з питань формування та виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію та її секції.
Мірошника О.О. було включено до секції Науково-технічної ради Міністерства освіти і науки України з питань формування та виконання державного замовлення на науково-технічну продукцію за пріоритетним напрямом розвитку науки і техніки “Енергетика та енергоефективність”.
Під час роботи засідання було обрано голову та заступника секції, а також обговорено подальшу роботу з оцінювання проектів.
Колектив кафедри вітає Мірошника О.О. з включення до секції Науково-технічної ради МОН та бажає успіхів у роботі.