Участь завідувача кафедри ЕЕМ Мірошника О.О. у тренінгу експертів НАЗЯВО

30 та 31.05.2024 року завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник О.О. взяв участь у тренінгу для експертів Національного агентства із написання звіту про результати акредитаційної експертизи.
До початку тренінгу учасник мав обов’язково виконати домашнє завдання, яке включало написання звіту про результати акредитаційної на основі матеріалів реальної акредитаційної справи, опрацювання нормативно правових актів та допоміжних документів, перегляд вебінару щодо SMART рекомендацій.
Тренінг проводила провідний фахівець відділу по роботі з експертами НАЗЯВО Оксана Требенко. Під час тренінгу розглядалися питання правильності формулювання запитань під час зустрічей, коректність написання зауважень по критеріях та формулювання висновків з застосуванням SMART підходу.
За результатами тренінгу та якісного виконання домашнього завдання Мірошник О.О. отримав сертифікат Національного агентства про підвищення кваліфікації у розмірі 3 кредитів ЄКТС (90 годин).
Дані знання допоможуть покращити якість освітніх програм, які є на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту.