Захист кваліфікаційних робіт РВО «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту

З 19 по 21 червня 2024 року на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт РВО «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Головою кваліфікаційної комісії з перевірки підготовки та присвоєння ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» призначено Миргорода Дениса Григоровича – в.о. начальника управління виробничо – технічної політики та нагляду за експлуатацією обладнання АТ “Харківобленерго “.
Також до складу комісії увійшли:
Мірошник Олександр Олександрович – д.т.н., професор, завідувач кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту – заступник голови комісії;
МОРОЗ Олександр Миколайович – д.т.н., професор кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту – член комісії.
Хандола Юрій Миколайович – к.т.н., доцент, завідувач кафедри електромеханіки, робототехніки, біомедичної інженерії та електротехніки – член комісії.
Секретарем кваліфікаційної комісії призначено Тоберт Лію Олександрівну – завідувачку лабораторією кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту.
Тематикою бакалаврських робіт були підвищення якості та надійності електропостачання, компенсація реактивної потужності в розподільних мережах, використання відновлюваних джерел енергії та систем зберігання енергії в системах електропостачання.
Вітаємо бакалаврів з успішним захистом дипломів та бажаємо нових наукових здобутків.