Вітаємо першокурсників в академічній спільноті кафедри інтегрованих електротехнологій та енергетичного машинобудування!

4 вересня 2024 року відбулась онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів 2024 року вступу бакалаврського та магістерського рівнів освіти.

До нашої академічної родини приєдналися студенти-першокурсники, для яких розпочався новий етап професійного та особистісного становлення! Колектив кафедри радий вітати наших «холодильщиків», майбутніх фахівців в галузі холодильної та кліматичної індустрій, з цією важливою для них подією!

Завідувачка кафедрою Олена Володимирівна Петренко представила професійний колектив кафедри, особливості організації навчального процесу на кафедрі, можливості для всебічного розвитку здобувачів.

Гарант ОПП проф. Семенюк Дмитро Павлович анонсував заходи, що заплановано на осінній семестр, зокрема робота наукових гуртків на кафедрі, підготовка до конкурсу професійної майстерності серед здобувачів освіти в галузі низькотемпературної техніки, майстер-класи та гостьові лекції, запросив здобувачів стати їх активними учасниками.

Науково-педагогічні працівники кафедри розповіли про свої здобутки, презентували напрями своїх наукових досліджень та запросили здобувачів долучатися до науково-дослідної роботи.

Щиросердечно бажаємо всім нашим здобувачам творчих злетів, навчальних та наукових досягнень, цікавого студентського життя у найкращому Державному біотехнологічному університеті!