Відкрита лекція на тему «Декоративні злаки в озелененні міст»

23.04.2024 року к.с.-г.н., доцент кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства Швиденко Інна Миколаївна провела відкриту лекцію на тему «Декоративні злаки в озелененні міст»для здобувачів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» факультету лісового господарства деревообровлювальних технологій та землевпорядкування, а також для всіх бажаючих.

В процесі проведення лекції розкриті питання щодо створення садів «Нової хвилі» Піта Удольфа; досвід створення злакових садів в Україні та еколого-біологічна характеристика найпоширеніших декоративних злаків.

Співробітники кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства: зав. кафедри, к.с.-г.н., доц. Біла Ю.М., к.с.-г.н., доц. Назаренко В.В., к.с.-г.н., доц. Познякова С.І., к.с.-г.н. Діденко М.М., старші викладачі: Гармаш А.В. та Кравченко Л.І.

Співробітники кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу: д-р. т. наук, доц. Шевченко С.А., канд. тех. наук, доц. Д’яконов В.І., старш. викладач Тупчій О.М.

Співробітник кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру: к. держ. упр., доц. Макєєва Л.М., к. екон. н, доцент Винограденко С.О.

В обговорені лекції прийняли участь співробітники кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства та Українського ордена “Знак Пошани” Науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького. Завідувач кафедрою лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства, к.с.-г.н., доцент Біла Ю.М. відзначила структурованість лекції, викладання на державній мові, зворотній зв’язок зі студентами, позитивний емоційний фон, реалізацію принципів науковості та доступності. Доцент, канд. с.-г. наук Познякова С.І. звернула увагу на те, що в ході лекції були розкриті 2 важливі питання: збереження біологічного різноманіття рослинного і тваринного світу при створенні газонів з різнотрав’я і доцільність використання багаторічників в сучасному озелененні міст. Доцент, канд. с.-г. наук Назаренко В.В. відзначив, що лекція проведена на високому навчально-методичному рівні завдяки попередньому десятирічному педагогічному досвіду Швиденко І.М. Старший науковий співробітник, канд. с.-г. наук, Кукіна О.М. відзначила актуальність теми лекції в сучасному озелененні міст декоративними багаторічними злаками, що є економічно доцільним під час військового стану в Україні, також побажала студентам в майбутньому використовувати набуті знання на практиці.