Огляд онлайн-воркшопу “Продажі та маркетинг. На скільки digital-маркетолог повинен вміти продавати?” з Олександрою Тяпіною

В рамках Тижня маркетингу в Державному біотехнологічному університеті відбувся захоплюючий онлайн-воркшоп зі спікером Олександрою Тяпіною на тему “Продажі та маркетинг. На скільки digiral-маркетолог повинен вміти продавати?”.

Виступ Олександри Тяпіної привернув увагу аудиторії, складеної зі студентів та викладачів. Олександра, яка має значний практичний досвід роботи як у маркетингових агенціях, так і на фрілансі, розповіла про важливість навичок продажу для маркетолога.

В ході виступу Олександра проаналізувала різні аспекти взаємозв’язку між маркетингом і продажами. Вона висвітлила, що в сучасному світі маркетолог повинен володіти навичками продажу, адже вони допомагають ефективно комунікувати з клієнтами та розуміти їх потреби. Олександра надала реальні приклади та стратегії, які допоможуть маркетологам досягти успіху в продажах та створити значиму цінність для своїх клієнтів.

Після захоплюючого виступу відбулася дискусія, під час якої учасники воркшопу задавали Олександрі Тяпіній запитання та обговорювали важливі аспекти теми. Запитання були різноманітні та цікаві, що свідчить про високий інтерес до теми продажів у контексті маркетингу.

Воркшоп Олександри Тяпіної став окремим акцентом останнього дня Тижня маркетингу в ДБТУ. Учасники отримали цінні знання та практичні поради від досвідченого фахівця, що допоможе їм розвинути свої навички в сфері маркетингу та продажів.