16.02.2023 року відбулося засідання Комісії з біоетики факультету ветеринарної медицини

16 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії з біоетики факультету ветеринарної медицини в складі Слюсаренко Д.В., Яценко І.В., Жукова І.О., Кущ Л.Л.

Було розглянуто справу щодо досліджень в межах дисертаційної роботи аспіранта Кошевого В.І. на тему: «Зниження репродуктивної здатності кнурів-плідників за оксидативного стресу та методи її корекції».

Проведені експериментальні дослідження відповідали вимогам «Загальних принципів експериментів на тваринах», є узгодженими з положеннями Європейської конвенції «Про захист хребетних тварин, які використовуються для експериментальних та інших наукових цілей» і відповідають Закону України № 3447-IV від 21.02.2006 р. «Про захист тварин від жорстокого поводження».