В рамках проєкту “Відкрита наука” факультет ветеринарної медицини ДБТУ продовжує проведення серії відкритих лекцій від провідних фахівців нашої галузі.

21 лютого 2023 року відбулася відкрита лекція засновника ветеринарної клініки для гризунів та екзотичних тварин “ЕкоЦентр”, кандидата ветеринарних наук, Степаненко Ганни Олександрівни на тему “Особливості хірургічних втручань у гризунів та екзотичних тварин”.

Лекцію відвідало більше ніж 100 слухачів – аспіранти, студенти, викладачі спеціальності Ветеринарна медицина, практикуючі лікарі України та Фінляндії.

В рамках програми академічної мобільності здобувачів освіти в даному заході прийняли участь аспіранти, студенти та викладачі Полтавського ДАУ.