Онлайн зустріч з представниками Університету Миколая Коперника (Торун, Польща)

30 квітня 2024 року відбулась онлайн зустріч з представниками Університету Миколая Коперника (Торун, Польща) – деканом відділу біологічних і ветеринарних наук, професором Юстиною РОГАЛЬСЬКОЮ, представником декана у справах освіти з напрямку «ветеринарія», професором Ярославом СОБОЛЕВСЬКИМ, заступником декана з економічних
питань і розвитку, професором Мацеєм ОСТРОВСЬКИМ.

Факультет ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету представляли декан, доцент Олеся ЦИМЕРМАН та професор Дмитро КІБКАЛО.

Під час зустрічі обговорювались освітні та наукові можливості співпраці з підписанням відповідного меморандуму, зокрема стажування науково-педагогічних працівників та студентів на базі польського закладу, проведення лекцій для здобувачів обох ВНЗ для обміну освітніми та науковими здобутками і напрацюваннями.