Лекція-тренінг на тему: «Нормативно-правове регулювання ФОП в Україні у 2024 році»

20 та 27 травня 2024 року в рамках співпраці Державного біотехнологічного університету з БО «Координаційний гуманітарний центр» заступник декана факультету менеджменту, адміністрування та права, доцент кафедри права та європейської інтеграції – Шерстюк Світлана Валеріївна провела лекції-тренінги на тему: «Нормативно-правове регулювання ФОП в Україні у 2024 році».

Лекції-тренінги відбулися під час тренінгових курсів за програмою «Підтримка сільськогосподарського сектору в умовах воєнного стану» для мешканців Чкалівської територіальної громади Харківської області.

Особлива подяка представникам БО «Координаційний гуманітарний центр» Олександру Корховому та Анатолію Федьку за організацію безпечного місця проведення тренінгу, за «живе» спілкування зі слухачами та можливість поділитися своїми знаннями й допомогти громадянам, які цього потребують!