Науково-практична дискусія до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

17 жовтня 2024 року, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми юридична клініка «Довіра» ДБТУ провела науково-практичну дискусію щодо протидії торгівлі людьми.

Захід було проведено з метою нагадування про актуальність проблеми та необхідність об’єднання спільних зусиль для протидії злочинній діяльності в умовах збройної агресії і сучасних викликів.

У заході разом з досвідченими спікерами взяв участь здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 курсу, студент-клініцист юридичної клініки «Довіра» – Апончук Олександр, з доповіддю на тему: «Сучасні тенденції у сфері торгівлі людьми: досвід України в умовах збройної агресії».

Модератором зустрічі була Ковач Олена Валеріївна, к.ю.н., доцент кафедри права та європейської інтеграції.

Дякуємо спікерам, університетській спільноті, всім присутнім, хто долучився і брав активну участь у дискусії! Разом працюємо на результат!