Презентація результатів реалізації пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків у трьох правничих школах України

25 січня 2024 року декан факультету менеджменту, адміністрування та права, професор Москаленко О.В., заступник декана факультету, доцент кафедри права та європейської інтеграції Шерстюк С.В. та завідувачка кафедри права та європейської інтеграції, доцент Дуюнова Т.В. взяли участь у презентації результатів реалізації пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків у трьох правничих школах України, проведеного за ініціативи Міністерства освіти і науки України та програма USAID «Справедливість для всіх».

Модераторами заходу виступили: Артем Шаіпов, юридичний радник Програми USAID «Справедливість для всіх» та Людмила Слива, заступниця голови Офісу доброчесності Національного агентства із запобігання корупції.

Привітали учасників:

• Ярослав Любченко, в.о. Голови Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • Марк Еллінгстад, директор Офісу демократії та врядування Місії USAID в Україні;
  • Девід Вон, керівник Програми USAID «Справедливість для всіх»;
  • Юлія Гришина, співголова Робочої групи з питань реформування юридичної освіти Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, голова підкомітету з вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Під час заходу учасники змогли дізнатися про результати та досвід реалізації трьома правничими школами України пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків і формуванні культури нульової толерантності до корупції, обговорити підготовлені експертами рекомендації, отримати зворотний зв’язок від партнерів та з’ясувати їх готовність до впровадження наданих рекомендацій.