Для здобувачів ОПП «Соціологія» в межах навчального курсу «PR та реклама» відбулося практичне заняття з Вікторією Крижанівською – фахівчинею з PR, заступницею директора Центру зв’язків з громадськістю Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

На занятті було продемонстровано сучасні інструменти зв’язків з громадськістю та результати їх практичного застосування. Акцент було зроблено на особливостях PR-діяльності у надважких умовах війни, в яких існують і функціонують сучасні українські університети м. Харкова, на PR-заходах, які є найефективнішими за таких умов. Знаковим є те, що запрошена експертка є соціологинею за фахом і PhD з соціології. Це дало можливість наочно продемонструвати студентам як майбутнім соціологам перспективи успішної професійної (само)реалізації в дотичних сферах, зокрема у PR.