Обговорюємо зі здобувачами результати традиційних опитувань щодо якості ОП та якості викладання навчальних дисциплін

19 травня 2023 року відбулося планове фокусоване групове інтерв’ю зі здобувачами.

Цього разі у фокусі – результати опитувань здобувачів та роботодавців щодо якості ОП та процесів, що на ній відбуваються.

Слід зазначити, що здобувачі мають відкритий доступ до результатів опитування, з якими можуть ознайомитися на сайті університету, на сторінці випускової кафедри. Втім, з огляду на отримані результати, деякі питання, порушувані в опитуванні, потребували більш детального обговорення зі здобувачами.

Зокрема, під час засідання фокус-групи обговорювалися пропозиції, внесені роботодавцями, а також перспективи практичного втілення цих пропозицій на ОП.

Також в черговий раз порушувалися питання унікальності освітньої програми, з’ясовувалася думка здобувачів щодо відповідності унікальності ОП їх власним очікуванням.

Фокус-групова дискусія пройшла цікаво і корисно для всіх представників внутрішніх стейкґолдерів.