З 16 січня 2023 року у здобувачів четвертого року навчання ОПП «Соціологія» (спеціальність 054 Соціологія) розпочалася виробнича практика, в ході якої студенти будуть закріпляти та розширювати свої практичні навички та компетентності. Практика відбувається на базі соціологічних лабораторій, зокрема на базі навчальної лабораторії освітніх та соціологічних досліджень Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

17 січня 2023 року відбулося перше установче засідання зі здобувачами і керівниками практики (від ЗВО і бази практики). Попереду у практикантів шість тижнів цікавої роботи з організації та проведення власних соціологічних досліджень, результати яких не тільки будуть покладені у емпіричні розділи кваліфікаційних бакалаврських робіт, а й слугуватимуть базою для подальшої науково-дослідної роботи здобувачів (написання статей, підготовку доповідей та тез на конференції тощо).

Бажаємо здобувачам та керівникам практики плідної та результативної діяльності!