Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за ОПП “Соціологія”

29 червня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності 054 «Соціологія».

Державну екзаменаційну комісію очолила дикторка соціологічних наук, професорка кафедри соціології і публічного управління Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Захід пройшов насичено, цікаво, на засадах партнерства ти співпраці між членами екзаменаційної комісії, як досвідченими фахівцями та здобувачами, як молодими соціологами. Тематика кваліфікаційних робіт, що захищалися була вельми різноманітною.

Роботи здобувачів були присвячені проблемам девіантної поведінки в студентському середовищі, сімейних конфліктів в умовах кризи (зокрема й викликаної війною росії проти України), гуманітарних криз в сімейних стосунках, сімейних стосунків на відстані (зокрема, в сім’ях біженців від війни), а також питанням організації освітньої комунікації в умовах війни, соціальної активності сучасної студентської молоді, сучасного мистецтва як об’єкта споживання та багато інших.

Всі здобувачі блискуче захистилися, адже обрані на старті теми кваліфікаційних робіт відображають їх індивідуальні інтереси, тож кожен йшов до мети свідомо і прагнув отримати найкращий результат.

Бажаємо випускникам наснаги, професійних успіхів і досягнень!!!