Засідання загальноуніверситетського політклубу «Думка»

23 вересня 2024 року відбулося перше в цьому навчальному році  засідання загальноуніверситетського політклубу «Думка» (керівники доц. Варипаєв О.М., проф. Міносян А.С.).

Присутніми були члени політклубу, студенти Факультету менеджменту, адміністрування та права, Факультету переробних та харчових виробництв, Факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, Факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування, близько 80 учасників.

На початку засідання було обрано старосту гуртка, якою стала студентка другого курсу Вероніка Калітіна, факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, кафедра маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, група 075-23б-01; затверджено план роботи на 2024-2025 навчальний рік та інші організаційні питання.

Для дискусій була обрана актуальна тема:  “Світ у війні 1939-1945. Продовження триває…?”, де висвітлювалися питання початку Другої світової війни: історичні та філософські рефлексії; політична риторика кривди; роль СРСР та уроки війни: російська агресія у сучасності.
Учасники підготували презентації, виступили з доповненнями, актуалізували дискусійні проблеми, пов’язані з історичною пам’яттю українського народу, зламом міжнародного світопорядку, пожвавленням активності авторитарних та тоталітарних політичних режимів сучасності.

Дискутанти дійшли згоди, що у сучасних умовах проблема розв’язання нової Світової війни є надзвичайно актуальною та потребує подальшого вивчення.
Майбутнє України, констатували учасники політклубу, бачиться у контексті дотримання загальнолюдських цінностей, притаманних країнам сталої демократії Європи і світу.