Випуск магістрів факультету менеджменту, адміністрування та права

28 грудня 2023 року на факультеті менеджменту, адміністрування та права відбувся онлайн випуск магістрів спеціальностей 073 “Менеджмент” та 281 “Публічне управління та адміністрування”.

З вітальним словом до магістрів та всіх присутніх звернулися: декан факультету, доктор юридичних наук, професор Москаленко Олена Вячеславівна та завідувачка кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування, кандидат економічних наук, доцент Сагачко Юлія Миколаївна.

Серед цьогорічних випускників магістратури факультету менеджменту, адміністрування та права денної та заочної форми навчання 19 осіб отримали дипломи з відзнакою та були нагороджені під час заходу грамотами за високі результати у навчанні, успіхи у науковій діяльності та підтримку студентського життя:

За спеціальністю 073 «Менеджмент»:

1. Іванов Олег
  2. Потій Крістіна
  3. Севідова Софія
  4. Дворецький Валерій
  5. Киркач Юлія
  6. Меньшикова Іванна
  7. Братасенко Наталія
  8. Журавська Інна
  9. Кара Аліна
  10. Тютюнник Олеся

За спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»:

1. Колосов Антон
  2. Мазалов Анатолій
  3. Назімов Денис
  4. Непочатов Ростислав
  5. Водолажська Анастасія
  6. Гончаренко Аліна
  7. Зюзіна вікторія
  8. Ковалівська Ірина
  9. Линник Людмила

До привітань приєдналися й куратор академічної групи спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”, кандидат економічних наук, доцент Таран Оксана Миколаївна та куратори академічних груп спеціальності 073 “Менеджмент”: кандидат економічних наук, доцент Ткачова Світлана Сергіївна та кандидат економічних наук, доцент Воронкова Алла Анатоліївна.

Бажаємо нашим випускникам успіхів в усіх починаннях, кар’єрного росту і всього найкращого!

Разом до Перемоги!