Випуск здобувачів I (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету менеджменту, адміністрування та права

28 червня 2024 року на нашому факультеті відбувся онлайн випуск здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання.

Цьогоріч ми випустили 154 бакалаври, з них за спеціальністю:

• 015 Професійна освіта – 4, в тому числі 1 диплом з відзнакою;
  • 054 Соціологія – 3;
  • 073 Менеджмент – 87, в тому числі 5 дипломів з відзнакою;
  • 081 Право – 41, в тому числі 7 дипломів з відзнакою;
  • 281 Публічне управління та адміністрування – 19, в тому числі 3 дипломи з відзнакою.
Щиро вітаємо наших здобувачів освіти із завершенням  важливого етапу вашого життя – здобуття ступеня бакалавра!

Це досягнення є результатом ваших зусиль, наполегливості та відданості меті. Ваш шлях до цього моменту був сповнений труднощів, випробувань, радощів та успіхів. Ви довели не лише свої знання та вміння, а й свою здатність долати труднощі та знаходити рішення у складних ситуаціях.

Цей диплом – заслужена нагорода за вашу працю та прагнення до знань.

Бажаємо вам яскравих перспектив та впевнені, що ваша освіта стане твердим фундаментом для подальших здобутків. Нехай ваші мрії збудуться, а кожен ваш крок приноситиме нові можливості та успіхи!