Лекція керівника Музейного комплексу в Університеті Ченстохови

25 жовтня 2022 року керівник Музейного комплексу ДБТУ, докторка історичних наук, професорка кафедри ЮНЕСКО та соціального захисту ДБТУ Любов Жванко, у рамках реалізації програми ПОЛОНІСТА (Національна агенція академічних обмінів, Варшава, Польща), що триває на факультеті образотворчого мистецтва Університету Миколая Коперника в Торуні (1 жовтня 2022 – 1 квітня 2023) відвідала Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длуґоша в Ченстохові.

На засідання Відділу Польського Історичного Товариства в Ченстохові Любов Жванко прочитала лекцію “Полонія Харкова: ретроспективний огляд” для членів Товариста та студентів Інституту історії Гуманістичного Відділу.

Засідання модерував професор Марцелі Антонєвичу, голова Товариства.

Відбулася також розмова з пані декан Барбарою Ковальською у справах огранізації співпраці у дослідженні сторінок історії Полонії Харкова та спільних наукових проектів.