Дмитревський Дмитро В’ячеславович

Кандидат наук Доцент Доцент кафедри обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв

ОСВІТА:
2007 р. Харківський державний університет харчування та торгівлі, спеціаль-ністю «Обладнання переробних і харчових виробництв» (магістр).
КАР’ЄРА:
2010-2013 рр. асистент кафедри, кафедри устаткування підприємств харчу-вання Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2013-2015 рр. старший викладач кафедри устаткування підприємств харчу-вання Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2015-2020 рр. доцент кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгів-лі.
2020-2021 рр. доцент кафедри процесів та устаткування харчової і готельно-ресторанної індустрії ім. М. І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2021 р. доцент кафедри харчових технологій в ресторанній індустрії Держав-ного біотехнологічного університету (м. Харків).
З 2022 р. по теперішній час – доцент кафедри обладнання та інжинірингу пе-реробних і харчових виробництв Державного біотехнологічного університету (м. Харків).
ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ:
Навчальні дисципліни:
«Механічне обладнання закладів ресторанного господарства»;
«Пакувальні матеріали та обладнання у харчовій індустрії»;
«Основи САПР»;
«Інженерна та комп’ютерна графіка»;
«Комп’ютерне конструювання та автоматизоване проектування».
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
2011 р. – кандидат технічних наук за спеціальністю 05.18.12 – «Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв». Захист відбувся у спеціалізованій вченій раді Д64.088.01 Харківського дер-жавного університету харчування та торгівлі.
Коло наукових інтересів: енергозберігаючі технології обробки сільськогос-подарського продукції, переробка плодоовочевої сировини, мембранна обро-бка харчових рідин.
Керівництво кваліфікаційними роботами здобувачів ступенів вищої освіти бакалавр та магістр.
НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ:
Опубліковано більше 265 наукових та навчально-методичних праці, в тому числі: 6 навчальних посібників, 3 монографії, 21 навчально-методичну робо-ту, 51 статтю, 164 тези доповідей, отримано 10 патентів України на корисну модель та 2 патенти України на винахід.