Освіта та кар’єра:
У 2000 р. закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди
Спеціальність “Біологія”, професійна кваліфікація “Вчитель біології та основ валеології”
1999-2001 рр. – вчитель біології в СШ № 155 м. Харків
2001 р. – аспірант за спеціальністю “Генетика” в Інституті рослинництва ім. В.Я Юр’єва
З 2003 р. На посаді молодшого наукового співробітника в лабораторії генетичних ресурсів зернових колосових культур в Інституті рослинництва ім. В.Я Юр’єва; керівник сектору генетичних ресурсів ячменю, куратор Національної колекції ячменю
2005 р. – перейшов в лабораторію інтродукції та зберігання на посаду наукового співробітника; координатор системи генетичних ресурсів рослин України;
2006 р. – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.15 – генетика, що публічно відбувся в Харківському Національному університеті ім. В.Н. Каразіна.
2007 р. переведений на посаду старшого наукового співробітника і очолив роботу з інтродукції нових зразків генофонду до Національного генбанку України. За час роботи на вказаній посаді організовував і очолював проведення трьох міжнародних експедицій по збору генетичних ресурсів рослин на території України:
2008 р. українсько-російсько-американська експедиція в Криму;
2009 р. українсько-корейсько-російська експедиція по Південно-Східній частині України;
2009 р. українсько-канадська експедиція в Криму
З вересня 2009 р. перейшов на посаду старшого викладача до Харківського Національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва на кафедру екології та біотехнології.
2010 рік – переведений на вакантну посаду доцента кафедри екології та біотехнології.
2014 р. – отримав звання доцента кафедри екології та біотехнології.
2016 р. – перейшов на посаду завідувача відділом селекції в ТОВ “Всеукраїнський науковий інститут селекції”, м. Київ
2019р. – повернувся до Харківського Національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (нині Державний біотехнологічний університет) на посаду доцента кафедри генетики, селекції та насінництва, де працює і сьогодні
2021 р. – вступив до докторантури при Державному біотехнологічному університеті

Освітня діяльність:
Проводить лекційні та практичні заняття з навчальних курсів:
ОС “Магістр” – “Спеціальна генетика сільськогосподарських культур”
ОС “Магістр” – “Генетика систем розмноження”
ОС “Магістр” – “Насіннєві, сортові ресурси”
ОС “Магістр” – “Генетика розвитку рослин”

Наукова діяльність:
Пов’язана з вивченням генетичного потенціалу роду Triticum.
В 2007 р. була захищена дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за темою: “Успадкування ознак видів-полоноїдів при міжвидовій гібридизації пшениці”.
В подальшому дослідження були розширені за рахунок вивчення видового різноманіття роду Triticum. Метою наукових досліджень є встановлення генетичного контролю і характеру успадкування морфобіологічних ознак малопоширених видів пшениці, їх ролі в філогенетичному становленні підроду Triticum та можливості генетичного покращення існуючих сортів пшениці через інтрогресію в їх генотипи генів, що визначають таксономічне положення видів роду.
На разі працює над оформленням результатів наукових досліджень у вигляді докторської дисертації за темою: “Успадкування радикальних ознак підроду Triticum, їх використання для генетичного покращення сучасних сортів пшениці та визначенні систематичного положення видів”.

Наукові публікації та патенти:
Є автором понад 70 наукових праць, серед яких і статті, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та WoS. Є співавтором трьох зареєстрованих в Україні сортів ярої пшениці: Альжбета, Ремарка, Реліквія.