Участь викладачів кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту у семінарі “Вихід СЕС із балансуючої групи “ГарПок”

21 грудня 2023 р викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту взяли участь у семінарі “Вихід СЕС із балансуючої групи “ГарПок” і продаж електроенергії в умовах вільного ринку. Проблеми, інструменти, рішення”. Організатором даного заходу стала Асоціація сонячної енергетики України. Під час семінару висвітлювалися такі важливі питання:
– вихід СЕС з балансуючої групи “ГарПок” та повернення. Нормативне забезпечення;
– особливості продажу електричної енергії СЕС на відповідних сегментах ринку. Інструменти, які можна використовувати для продажу;
– визначення стратегії продажу та балансування власної генерації. Приклади взаємодії виробників ВДЕ з іншими учасниками ринку.
Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту висловлює подяку Асоціація сонячної енергетики України за організацію семінару.