Студентське самоврядування факультету

15-17 вересня 2023 року на факультеті агрономії та захисту рослин відбудуться чергові вибори Голови Студентської Ради факультету, а також представників студенства факультету в Вченій раді університету та факультету шляхом прямого таємного голосування всіх студентів.

Право голосу на виборах Голови Студентської Ради факультету агрономії та захисту рослин мають всі студенти факультету агрономії та захисту рослин, незалежно від форми навчання.

Кожен виборець на відповідних виборах має один голос.
Електронна адреса студента, передана до деканату факультету, посвідчує особу та підтверджує статус студента Університету. Всі хто не передав свою адресу мають зв’язатися із представниками деканату та зареєструвати свою електронну адресу.
Станом на 14 вересня 2023 року заявки подали:

На голову студентської ради:
одна кандидатура – Меркулов Данило Віталійович, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти;

• Передвиборна програма кандидата на посаду Голови студентської ради факультета агрономії та захисту рослин Меркулова Данила Віталійовича
    Я, Меркулов Данило Віталійович, здобуваю другий (магістерський) рівень за спеціальністю 201 «Агрономія». У 2019 році став студентом університету, з першого ж курсу беру активну участь його у студентському та громадському житті. Останні два роки навчання очолював Студентську Раду факультету «Агрономії та Захисту рослин».
    За час здобування першого рівня (бакалавра), отримав цінний досвід та розуміння механізмів, що об’єднують між собою студентів та адміністративний апарат університету (викладачі, завідувачі, деканат, ректорат). Точно переконався, що запорукою порозуміння між даними суб’єктами є діалог.
    Подаючи заяву на посаду голови студентської ради факультету, ставлю за мету сприяти розвитку студентського самоврядування та залучати ще більшу кількість студентів до співпраці у його відділах, аби комплекс цих заходів сприяв конструктивному розвитку комунікації студентів та робітників університету.
    Балотуючись на посаду голови ради факультету, хочу виділити основні завдання:
     відстоювання потреб та інтересів студентів;
     збір й узагальнення пропозицій студентів щодо покращення умов онлайн/офлайн навчання;
     організація студентського онлайн консульт-штабу, який буде допомагати студентам із широкого кола питань;
    Створення онлайн-платформи дасть змогу кожному студенту поділитися своїми ідеями чи думками щодо подальшого розвитку університету. Також ключовим моментом є анонімні повністю опитування, створені на незалежній платформі, щоб студенти відповідали чесно і якісно. Маю на меті створення групи допомоги, що буде захищати права студентів та пояснювати їм обов’язки, вирішувати конфлікти без сторонніх осіб та галасу. Покращити можна також сфери спорту та дозвілля. Набрати команди з нових видів спорту та проводити корисні для життя тренінги. За можливості можна буде створити допомогу у пошуках роботи та виборі майбутньої професії, навчального закладу.
    За підтримки та довіри однодумців, з бажанням, рішучістю і завзяттям стане можливим втілення в життя всіх ідей та проектів.

Вибір за вами! Чекаю на вашу підтримку!

На члена Вченої ради університету– одна кандидатура –

На членів Вченої ради факультету – чотири кандидатури –
Ванюшина Дар’я Олексіївна, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
Абразумова Вікторія Дмитрівна, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
Єрмоленко Олександра Олександрівна, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти;
Меркулов Данило Віталійович, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Голосування проводимо за посиланням: