ВСТУПНИКАМ

Криптовалюта, блокчейн, майнінг, гроші, фінансові потоки, консалтингові компанії, валютний ринок, котирування валют, форварди, ф’ючерси, облігації… Такі актуальні сьогодні слова, але ж іноді зовсім незрозумілі. Але всі ці слова є звичними для людей, які на «ти» з усім, що пов’язано з фінансами, для кого фінансова сфера – окрема цікава галактика, у якій вони не пізнавачі, а підкорювачі – для ФІНАНСИСТІВ.

Нині фінансистами називають випускників спеціальності 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ».

Чому фінансова освіта завжди в тренді? Які переваги фінансової освіти?

Невизначеність майбутнього, яка сьогодні присутня, відбивається і на сфері освіти. Невизначеність посилює мотивацію пошуку себе майбутньому, у розумінні власних можливостей і перспектив.

Які перші думки у вас виникли? – ЩО ДАЛІ?

Відповідь проста – ВИ НЕ ЗНАЄТЕ. Навіть більше – ми також не знаємо!

Але МИ ВПЕВНЕННІ, що за будь-яких умов – фінансова сфера існуватиме завжди і ця сфера чекатиме на вас, як на потужного драйвера для відновлення нашої країни!

ДЕ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ – скрізь, де є гроші, навіть якщо вони представлені у нематеріальній формі (банківські продукти, цінні папери, інтелектуальна власність, страхові послуги тощо). Фахівець управляє фінансовими потоками, а отже, його послуги незамінні навіть на підприємствах малого та середнього бізнесу. Часто фінансисти виступають радниками, допомагаючи бізнесменам і фізичним особам грамотно розпорядитися своїми капіталами.

Найпопулярнішими місцями, де можна зустріти фінансистів, є: банки; приватні підприємства; страхові компанії; інвестиційні фонди; фондові біржі.

Тож якщо ваша ціль – здобути перспективну професію, що забезпечить одержання стабільно високого доходу, та набути вміння орієнтуватися у сфері фінансів, – обирайте спеціальність «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» у Державному біотехнологічному університеті!

Чекаємо на тебе!

Гарантований вступ до університету за умови вибору пріоритету № 1!