«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

З 25 листопада по 10 грудня проводиться міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Їі мета – підвищити поінформованість, масово мобілізувати людей до змін та висвітлити питання, повязані з проблемами подолання насильства в сімї, жорсткого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

В останній день акції, 10 грудня студенти першого курсу спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління» та «Маркетинг» за ініціативи кураторів Софії МІНЕНКО та Альони ЗАЇКИ до проведення тематичної лекції «Скажи Насиллю – Ні!» ,було запрошено доктора педагогічних наук, професора, Ірину Олексіївну ДАНЧЕНКО.

Захід був цікавим та корисним! Учасники активно підіймали дискутивні питання, ділилися інсайтами та враженнями.