27 листопада відбулась зустріч студентського самоврядування із Харківським міським головою Ігорем Тереховим

На зустрічі обговорили актуальні потреби молоді Харкова та студентські ініціативи, які можуть покращити життя у громаді.

На зустрічі були присутні студенти БІОТЕХу: Єлизавета Босняк, Анна Опашнюк, Данило Бабарук, а також члени Молодіжної ради Харкова та громадських організацій.

Ігор Терехов розповів про подальші плани в студентському житті Харкова.
«Харків завжди виділявся тим, що це місто студентів. Ми працюємо над тим, щоб Харків і залишався європейським містом та якомога більше студентів все ж таки повернулися до рідного міста. Наша ціль – повернути те студентське життя, яке було до війни, тому ми працюємо над розробкою комплексної системи взаємодії з молоддю міста. Найближчим часом стартує новий набір до Молодіжної ради, яка є найдієвішою в Україні. Тож я розраховую на те, що ви будете брати участь у громадському житті нашого міста», – зазначив Ігор Терехов.

Міський голова висловив підтримку студентським ініціативам і запевнив, що голос кожного студента має значення у процесах міського управління. Спільні зусилля ведуть до конкретних та вагомих змін.