Урочиста зустріч колективу ДБТУ

14 жовтня проведено урочисту зустріч колективу Державного біотехнологічного університету. На заході відбулося нагородження співробітників університету подяками та грамотами до Дня Незалежності України і Дня працівників освіти.

Ця подія – чудовий привід вкотре подякувати та відзначити наших незламних освітян за їхню важливу й віддану працю! Сьогодні кожен із них своєю відданістю та професіоналізмом робить вагомий внесок у розвиток нашого майбутнього.

Привітали учасників зустрічі в.о. ректора ДБТУ Андрій Кудряшов, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан.

Разом ми допомагаємо молоді відкривати скарбницю нових знань, науки, мудрості та людяності, а найголовніше – обрати свій життєвий шлях!

#ДБТУ  #БІОТЕХ