З 23 по 27 вересня 2024 року у Харкові відбувся VIII Міжнародний юридичний форум на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Харківський міжнародний юридичний форум було засновано у 2017 як відкриту міжнародну платформу для обговорення проблем, найбільш актуальних для світової юридичної спільноти.

У роботі форуму взяли участь викладачі кафедри права та європейської інтеграції Державного біотехнологічного університету: декан факультету менеджменту, адміністрування та права, д-р. юр. наук, професор Альона Москаленко, заступник декана факультету менеджменту, адміністрування та права, канд. екон. наук, доцент Світлана Шерстюк, д-р. юр. наук, доцент Юлія Остапенко, канд. юр. наук, доцент Вадим Грохольський.

Викладачі ДБТУ долучилися до роботи наступних панелей форуму:

• Україна – Європейський Союз: виклики переговорного процесу;
  • Інтеграція медіації у цивільне судочинство: кращі практики ЄС та перспективи для України;
  • Право і відкрита наука: нормативна рамка відкритої науки і принципи відкритої науки у правничих дослідженнях;
  • Міжнародне гуманітарне право: сучасні виклики та шляхи їх вирішення;
  • Правова охорона довкілля в умовах війни, повоєнного відновлення та європейської інтеграції України;
  • Агробізнес і сталий розвиток: стратегія стійкості і відродження.
Отримані знання, нова інформація, думки фахівців-практиків обов’язково знайдуть своє подальше втілення в ході викладання правових дисциплін та у наукових доробках кафедри права та європейської інтеграції.

#ДБТУ #БІОТЕХ