ВІТАЄМО Олександру МАНДИЧ з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

4 листопада постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених» (№ 6) відзначено понад 300 молодих вчених України. Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки, вже досягли визнаних результатів та мають можливість продовжувати діяльність в обраній науковій площині.

За поданням Міністерства освіти і науки України, президії Національної академії наук України, колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету постановила призначити стипендії молодим науковцям, серед яких є й представниця Державного біотехнологічного університету Олександра МАНДИЧ!

Олександра МАНДИЧ, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інституту «Кіберпорт» має визначні наукові здобутки у галузі «Управління та адміністрування», має активну позицію як голова Ради молодих вчених Університету та голова Ради молодих вчених при Харківській обласній військовій адміністрації, є одним з кращих представників молодих вчених Університету.

Вітаємо пані Олександру!
Бажаємо натхнення та наснаги на вірно обраному наукового шляху, сил й терпіння у цей складний для країни час продовжувати свою наукову діяльність, нових ідей та проєктів, які допоможуть не лише отримати результати на науковій ниві, а й будуть в нагоді у відновленні України!

Адміністрація університету,
Рада молодих вчених