Вітаємо винахідників ДБТУ із перемогою в щорічному конкурсі «Молодий новатор»!

Цьогорічний конкурс традиційно проводився Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів, Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки Харківської обласної військової адміністрації.

Представники нашого університету взяли активну участь у цьому заході й отримали дипломи переможців І, ІІ та ІІІ ступенів.

Дипломами І ступеня нагороджені:

• Антощенков Роман Вікторович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри мехатроніки, безпеки життєдіяльності та управління якістю;
  • Шептун Сергій Юрійович, старший викладач кафедри надійності та міцності машин і споруд ім. В.Я. Аніловича.

Диплом ІІ ступеня отримали:

• Боровікова Наталія Олексіївна, старший викладач кафедри технології хлібопродуктів і кондитерських виробів;
  • Крекот Микола Миколайович, кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва;
  • Панов Антон Олександрович, асистент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

• Колесник Вікторія Валентинівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи;
  • Полупан Валентин Вадимович, кандидат технічних наук, доцент кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи;
  • Пенкін Андрій Костянтинович, асистент кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи.

Бажаємо науковцям і винахідникам творчої наснаги й подальших наукових звершень, нових відкриттів у професійній діяльності, щоб і далі плідно працювати на благо нашої Батьківщини, задля добробуту українського народу!

Ректорат ДБТУ, науково-дослідна частина