Участь НПП кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту та здобувачів освіти 141 спеціальності у фаховому студентському акселераторі

7 травня науково-педагогічні працівники кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту та здобувачі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка взяли участь у черговому фаховому студентському акселераторі «Енергетична безпека в умовах війни». Спікером даного заходу виступила Буславець О.А. Міністр Енергетики України у 2020 р. Під час виступу розглядалися такі теми як наслідки зміни стратегії ракетно-дронових ударів ворога по енергетичній інфраструктурі за останні місяці, ситуація в енергосистемі, нестача електроенергії в пікові години споживання.
Науково-педагогічні працівники кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту та здобувачі освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка висловлюють щиру вдячність організаторам студентського акселератору та спікеру Буславець О.А. за цікаву доповідь.