26 червня у форматі on-line відбулось обговорення ОПП РВО «Бакалавр» спеціальність «Лісове господарство» (гарант – канд. с.-г наук, доц. кафедри лісівництва та мисливського господарства Горошко Віталій Віталійович), ОПП РВО «Магістр» спеціальність «Лісове господарство (гарант – д-р біол. наук, проф., завідувач кафедри лісівництва та мисливського господарства, Карпець Юрій Вікторович), ОПП РВО «Бакалавр» спеціальність «Садово-паркове господарство» (гарант – канд. с.-г наук, доц. кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства Біла Юлія Миколаївна). Проєкти освітньо-професійних програм  розміщені на сайті ДБТУ і знаходяться у вільному доступі.

Відкрила засідання декан факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування д-р екон. наук, проф. Суска Анастасія Анатоліївна, яка відзначила, що підготовка здобувачів вищої освіти передбачає системну колегіальну діяльність усіх учасників освітнього процесу, а регулярний моніторинг, перегляд і оновлення освітніх програм забезпечує надання освітніх послуг на якісному сучасному рівні та створює сприятливе й ефективне середовище для здобувачів вищої освіти.

З аналізом освітньо-професійних програм виступили гаранти ОПП, які зауважили, що результати опитування стейкхолдерів довели їхню високу зацікавленість щодо покращення ОПП. Було висвітлено та конструктивно обговорено всі надані пропозиції.

До обговорення освітніх  програм долучились стейкхолдери, зокрема  роботодавці – Гіглавий Олександр Олександрович – директор філії “Чугуєво-Бабчанське лісове господарство” Державного Спеціалізованого Господарського Підприємства “Ліси України”, Кобець Олексій Володимирович – учений секретар УкрНДІЛГА ім. Г.М. Висоцького, канд. с.-г. наук, ст. наук дослідник, Балашова Елла Вікторівна – керівник СЛД «Green Angels», які озвучили побажання та пропозиції відповідно до сучасних потреб та вимог ринку праці, зокрема щодо посилення інноваційної практичної складової, введенні низки нових дисциплін у навчальний процес тощо. Також свої пропозиції та побажання щодо покращення ОПП висловили  здобувачі РВО «Магістр»  –  Опашнюк Анна, Легеза Олексій та РВО «Бакалавр» – Шарма Данієль.

Засідання  відбулося в конструктивному форматі, за його результатами ухвалено рішення щодо доопрацювання ОПП РВО «Бакалавр» спеціальність «Лісове господарство», ОПП РВО «Магістр» спеціальність «Лісове господарство, ОПП РВО «Бакалавр» спеціальність «Садово-паркове господарство» з урахуванням наданих пропозицій, зауважень, побажань та внесення відповідних змін у навчальний план та освітньо-професійні програми, що сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі лісового та садово-паркового господарства.